+371 26886120

19 dienu ceļojums

Cena: 7200 EUR
05/11 – 23/11/2017 (19 dienas)

Oklenda – Rotorua – Kraistčērča – Kvīnstauna – Milford Sound fjords – Sidneja – Ayers Rock – Kērnsa – Port Douglas

Kods:
1768045-7TD3X

1. DIENA, SVĒTDIENA, 05.11. RĪGA – KOPENHĀGENA – DOHA

10:30 pulcēšanās Rīgas lidostā

12:30 lidojums Rīga – Kopenhāgena

17:20 Kopenhāgena – Doha

nakts lidmašīnā.

2. DIENA, PIRMDIENA,  06.11. DOHA – OKLENDA

Ap 01:20 ierašanās Dohā,

02:50 Doha – Oklenda

nakts lidmašīnā.

3. DIENA, OTRDIENA, 07.11. OKLENDA

No rīta ierašanās otrā pasaules pusē - Jaunzēlandē, pēc robežas šķērsošanas mūs sagaidīs vietējais gids/šoferis un dosimies uz Oklendu, kas ir bijusī Jaunzēlandes galvaspilsēta, kas atrodas valsts ziemeļos. Šodien dosimies neilgā izbraucienā pa pilsētas centru un apskatīsim pilsētas nozīmīgākās vietas – promenādi un pilsētas parku. Vakarā atpūta pēc lidojumiem, nakts viesnīcā Oklendā.

4. DIENA, TREŠDIENA, 08.11. OKLENDA – MATAMATA – ROTORUA

No rīta dosimies no Oklendas ceļā uz salas vidieni, pa ceļam apskatīsim vietu, kur tika filmēta pasaules slavenā triloģija – Gredzenu Pavēlnieks. Šī ainaviskā teritorija sastāv no plašām aitu ganībām un dažādām filmēšanai sagatavotām būvēm. Jaunzēlande savu slavu un interesi par to ieguvusi arī daļēji šīs pasaulslavenās filmas dēļ. Pēc tā apskates, turpināsim ceļu uz Rotorua – maoru pilsētu, kas atrodas pie tāda paša nosaukuma ezera. Nakts viesnīcā Rotorua.

5. DIENA, CETURTDIENA, 09.11. ROTORUA

Šo dienu veltīsim Rotorua apkārtnei, kas ir viena no Jaunzēlandes savdabīgākajām vietām, apmeklēsim Waiotapu Termālo parku, ko dēvē pat par brīnumzemi. Šeit atrodas dabiskie ūdens baseini, geizeri un dubļu ezeri, apskatīsim šos dabas brīnumus un turpinājumā Te Puia Rotorua tūre, kuras laikā uzzināsim vairāk par salas pirmiedzīvotājiem maoriem. Vēlā pēcpusdienā atgriezīsimies viesnīcā uz neilgu atpūtu un vakarā dosimies uz Rainbow Spring dabas parku, kur apmeklēsim Mitai Maori ciematu, kur baudīsim tradicionālas hangi vakariņas, šis ir vietējais ēdiena pagatavošanas veids to gatavojot uz uzkarsētiem akmeņiem. Nakts viesnīcā Rotorua.

6. diena, Piektdiena, 10.11. ROTORUA – KRAISTČĒRČA

No rīta dosimies uz Rotorua lidostu un pārlidosim uz Dienvidu salu un tās lielāko pilsētu – Kraistčērču, kas tiek dēvēta par lašu zvejas galvaspilsētu. Sāksim iepazīt Dienvidu salu ar Kraistčērčas pilsētas apskati. Nakts viesnīcā Kraistčērčā.

7. DIENA, SESTDIENA, 11.11. KRAISTČĒRČA – FOKSA LEDĀJS

Šodien dosimies iepazīt Dienvidu salas un Jaunzēlandes dabu un kalnus, dosimies uz Foksa ledāju, kas atrodas Dienvidu Alpos. Šīs kalnu grēdas augstākā virsotne – Kuka kalns ir Jaunzēlandes augstākā virsotne. Pēc ierašanās pilsētiņā, kas atrodas ledāja tuvumā, dosimies pastaigā pa apkārtni līdz pat Foksa ledājam, kura ledus ir veicis aptuveni 13 km garu ceļu no kalniem līdz šai vietai, izstaigāsim kalnaino apkārtni un uzzināsim par ledāju. Nakts viesnīcā ciematā pie Foksa ledāja.

8. DIENA, SVĒTDIENA, 12.11. FOKSA LEDĀJS – KVĪNSTAUNA

Šodien mūs sagaida brauciens uz Kvīnstaunu, baudot kalnu, ledāju, upju ieleju un ezeru ainavas. Brauksim cauri gleznainajai Wanakas pilsētiņai, kas atrodas kalnu ielenkumā Wanakas ezera krastos. Šie dabas radītie pārsteigumi ir padarījuši Jaunzēlandi par vienu no pasaules pievilcīgākajām zemēm ko apmeklēt. Nakts viesnīcā Kvīnstaunā.

9. DIENA, PIRMDIENA, 13.11.

KVĪNSTAUNA – MILFORD SOUND FJORDS – KVĪNSTAUNA

No rīta dosimies ceļā, kas vijas gar kalnu grēdām un skaistiem ezeriem, cauri mežiem, gar ūdenskritumiem un ziedošu pļavu plašumiem uz Milford Sound, kas tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem fjordiem pasaulē - te klinšainie kalni slejas augšup, to sienām cieši piekļaujas bagātīgi lietusmeži un simtiem metru gari ūdenskritumi krīt lejup. Kāpsim uz kuģīša un izbaudīsim. Nakts viesnīcā Kvīnstaunā.

10. DIENA, OTRDIENA, 14.11. KVĪNSTAUNAS APKĀRTNE

Šodien iepazīsim Jaunzēlandes vienu no populārākajiem dzīvniekiem – aitas. Kāpsim kuģītī un šķērsosim ezeru līdz nonāksim aitu saimniecībā, kur mums būs iespēja redzēt kā Jaunzēlandē tiek audzētas aitas, mums būs iespēja redzēt kā tiek dresēti aitu ganu suņi. Pēc tā atgriezīsimies Kvīnstaunā. Nakts viesnīcā Kvīnstaunā.

11. DIENA, TREŠDIENA, 15.11. KVĪNSTAUNA – SIDNEJA

No rīta dosimies uz lidostu un atvadīsimies no Jaunzēlandes, lai iepazītu Austrāliju un tās simbolu – Sidneju. Pēc ierašanās Sidnejā apskatīsim vietu, kur 1788. gadā krastā izcēlās eiropieši un izveidoja pirmo apmetni Austrālijas kontinentā. Turpinājumā apstāsimies vietā no kuras paveras skati uz pasaulslaveno Sidnejas operu. Izmetīsim loku pa pilsētu un ieradīsimies Vatsona līcī, no kura paveras iespaidīgi skati uz Kluso okeānu, dosimies pastaigā pa slaveno Bondī pludmali. Nakts viesnīcā Sidnejā.

12. DIENA, CETURTDIENA, 16.11. SIDNEJA – ZILIE KALNI

Mūs gaida piedzīvojums, dosimies ārpus Sidnejas, kur Featherdale Wildlife parkā mūs gaida pirmā iepazīšanās ar Austrālijas īpašajiem dzīvniekiem – koalām un mazajiem ķenguriem. Turpinājumā sekosim agrīno Austrālijas pētnieku takai uz Zilajiem kalniem, kas tā nodēvēti zilganās dūmakas dēļ, ko rada iztvaikojošie eikaliptu eļļas pilieni. Parka teritorijā atrodas bagātīga flora un fauna, baudīsim skatus, kas paveras uz “Trīs Māsas” klinšu veidojumiem un pirms atgriešanās viesnīcā, nobrauksim gar 2000.gada olimpisko spēļu norises vietu. Nakts viesnīcā Sidnejā.

13. DIENA, PIEKTDIENA, 17.11. SIDNEJA

Pēc brokastīm tiksimies ar gidu un apmeklēsim Taronga Zooloģisko dārzu, kur vienuviet būs iespēja redzēt plašu dzīvnieku skaitu, pēc pastaigas pa to, turpināsim ceļu kājām uz pasaulslaveno Sidnejas Operas ēku, kur gida pavadībā iepazīsim šo pazīstamo arhitektūras objektu no iekšpuses, uzzināsim par tā tapšanu, celtniecību un pašu tās arhitektu Jornu Utzonu. Nakts viesnīcā Sidnejā.

14. DIENA, SESTDIENA, 18.11. SIDNEJA – AYERS ROCK

Šodien dosimies iepazīt Austrālijas vidieni, lidojums Sidneja - Ayers Rock, pēc ierašanās kontinenta plašumos tā vidienē, kopā ar vietējo gidu ceļosim uz Kata Tjuta jeb Olgas kalniem, kas iezemiešu valodā nozīmē “daudzās galvas” un apzīmē 36 mistiskas sarkanā smilšakmens kupolveida klintis. Pēc pastaigām un ekskursijas pa šo apkārtni, dosimies uz viesnīcu, nakts viesnīcā Ayers Rock.

15. DIENA, SVĒTDIENA, 19.11. AYERS ROCK – KĒRNSA – PORT DOUGLAS

Diena sāksies agri, dosimies skatīties saullēktu virs 348 m augstā Uluru monolīta, krāsu maiņa un monolīta izmērs pārsteidz ceļotājus, kuri uz šo vietu dodas no visas pasaules. Pēc saullēkta apskatīsim pašu Uluru tuvāk, Mutitjulu “ūdens bedre” un aborigēnu klinšu zīmējumi un to vēsture padara šo vietu īpašu. Pēc ekskursijas baudīsim brokastis un dosimies uz lidostu. Lidojums uz Austrālijas Ziemeļaustrumiem – Kērnsu. Pēc ierašanās Kērnsā, brauksim uz Port Douglas pilsētu, kas atrodas netālu no šī reģiona lielākā piesaistes objekta – Lielā Barjerrifa. Nakts viesnīcā Port Douglas.

16. DIENA, PIRMDIENA, 20.11. PORT DOUGLAS

No rīta dosimies uz Port Douglas ostu un sēdīsimies kuģī, lai iepazītu Lielo Barjerrifu un Agincourt rifu, kas ir pazīstams kā rifs ar neskartāko ekosistēmu. Šajā vietā ir redzama tāda dabas parādība kā kontinenta plātņu sadursmes vieta okeāna ūdeņos. Dzidrais ūdens ļauj vērot zemūdens dzīvi un koraļļus, pēc izvēles ir iespēja izmantot snorkelēšanas iespējas. Nakts viesnīcā Port Douglas.

17. DIENA, OTRDIENA, 21.11. PORT DOUGLAS

Šī diena tiek atvēlēta atpūtai vai individuālai apkārtnes iepazīšanai. Šī tropiskā pilsēta, kas izvietojusies pie okeāna, mežiem klātu kalnu tuvumā un netālu no džungļiem, piedāvā arī dažādas papildus izklaides un atpūtas iespējas. Nakts viesnīcā Port Douglas.

18. DIENA, TREŠDIENA, 22.11. PORT DOUGLAS – KĒRNSA – SIDNEJA – DOHA

No rīta brokastis un pēcpusdienā atvadāmies no saulainās Austrālijas, braucienus uz Kērnsas lidostu, lidojums uz Sidneju, pēc tā lidojums uz Dohu.

19. DIENA, CETURTDIENA, 23.11. DOHA – STOKHOLMA – RĪGA

No rīta ielidošana Dohā, pēc divām stundām lidojums Doha - Stokholma, nepilnas divas stundas Stokholmā un lidojums uz Rīgu, ap 15:00 ierašanās Rīgā.

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 - lidojums Rīga – Oklenda un Kērnsa – Rīga;

 - iekšējie lidojumi;

 - transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;

 - dzīvošana 3* viesnīcās divvietīgā numurā;

 - 15 brokastis un 2 pusdienas;

 - aprakstā minētās ekskursijas;

 - grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā

 - angļu valodā runājošs vietējais gids/autovadītājs.

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

  •  - programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
  •  - vīza
  •  - veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;

  •  - visas 8 vakariņas Jaunzēlandē – 395 eiro.

PIEMAKSA:

par vienvietīgu numuru - 1440 EUR.

PIETEIKŠANĀS CEĻOJUMAM:

piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;

jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;

2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma – līdz 27.08.;

pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma – līdz 27.09.

CEĻOJUMA ANULĀCIJAS NOTEIKUMI:

atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas (16.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;

atsakoties 49 – 36 dienas (17.09. - 30.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;

atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 30.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas

CEĻOJUMAM NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:

pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

GRUPAS SAPULCE: tūrisma birojā Rīgā

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.