+371 26886120
+371 26886120

Jaunais gads CAPE VERDE

​​

​​Lidojuma laiki:

27.12.2022 Rīga 01.00 - 08.20 Sau Visente
01.01.2023 Sau Visente 15.00 - 03.35 Rīga

​Pirmā iemaksa 200 eur

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 13 kg reģistrētā bagāža

Lidojuma ilgums:
Rīga - Faru 4h 50 min
Faru  - Sau Visente 4h 20 min
Sau Visente  - Gran Kanārija 2h 35 min
Gran Kanārija -  Rīga 6h 00 min

JAUNGADA SVINĪGĀS VAKARIŅAS IEKĻAUTAS CENĀ!

4* Blue Marlin Hotel ar brokastīm = 1699 eur vienai personai dzīvojot divatā numuriņā


Ceļojums piemērots visiem, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas valstis citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri spēj samierināties ar citas mentalitātes cilvēku izpratni par komfortu, kārtību un precizitāti, tiem, kuri atvērti visam neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt tropu sauli un okeāna silto ūdeni decembrī.

Kaboverde salīdzinājumā ar citām Āfrikas kontinenta tropiskā klimata valstīm ir drošs galamērķis – bez bīstamiem dzīvniekiem un kukaiņiem, bez lipīgām slimībām (kaut gan ieteicams lietot veikalā pirktu ūdeni pudelēs!) un bez augsta noziedzības līmeņa (maciņi tomēr jāsargā!).

Gaisa temperatūra: 23-25C dienā, 19-20C naktī
Ūdens temperatūra: 20-21C
Laikapstākļi: apmēram 7 saulainas stundas katru dienu, no rīta dūmaka, kas ap pusdienlaiku izklīst, lietus iespējamība 4%, diezgan vējains
Jāņem līdzi: peldkostīms, dvielis pludmalei, līdzekļi pret UV starojumu, galvassega, saules brilles, viegla jaciņa vakara pastaigām, virsjaka un sporta apavi, ja plānots piedalīties ekskursijās Sau Antao salas kalnos, ūdens pudele nododamajā bagāžā pirmajam brīdim uz salas.

Zvanīt no Kaboverdes uz Latviju ir ļoti dārgi (apm. 5€/min) – bez ārkārtīgas nepieciešamības neiesakām! Lētāk ir iegādāties vietējo priekšapmaksas SIM karti un zvanīt no Kaboverdes numura.

Elektrība: 220V – nav nepieciešams pārveidotājs/adapteris
Laika starpība: 3 stundas

Valūta: Kaboverdes escudo (CVE), oficiālais kurss 1€= 110 CVE, var norēķināties arī ar euro. Visērtāk ņemt līdz euro nelielas nominācijas naudas zīmēs. Vietējo valūtu var izņemt arī bankomātā ( viens no tiem atrodas Mindelo centrālajā laukumā)

Dāvanā mājuppalicējiem var atvest: Fogu salā audzēto kafiju vai vīnu, Santu Antau salas cukurniedru rumu, vietējo daiļamatnieku darinājumus ( kas gan, lielākoties, ir diezgan pašdarbnieciski).

Nolīgstot taksometru, labāk jau pirms iekāpšanas vienoties par brauciena cenu. Jārēķinās ar amatpersonu ārkārtīgo gausumu lidostā.

Google rāda, ka ātrākais veids kā nokļūt Kaboverdē no Rīgas ir ar lidmašīnu ceļojot vairāk kā 21h. Ar mūsu tiešo reisu tas ir iespējams mazāk kā 10h: 

Svarīgi!

  • Peldoties okeānā, jāņem vērā spēcīgas zemūdens straumes, tāpēc jāievēro piesardzība. Mazus bērnus nedrīkst atstāt vienus rotaļāties pludmalē, tuvu okeānam.

  • Katram ceļotājam, pirms ielidošanas, ir jāaizpilda Kaboverdes Veselības ministrijas noteiktā obligātā sanitārās kontroles forma

  • Līdz jābūt pasei ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc ceļojuma pēdējās dienas 

  • Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. Faru un Gran Kanārijā tiks veikta degvielas uzpilde.

Pieteikties ceļojumam

Jaunais gads Cabo Verde

Obligāts
Obligāts
Obligāts
Obligāts