+371 26886120

Vidusjūras kruīzs gar Horvātijas krastu
04/05 - 11/05/2019​

KURSĒŠANAS GRAFIKS : 04/05 – 11/05
Atiešana no Splitas 04/05 plkst.13:00
Pienākšana Dubrovnikos 11/05 plkst.09:00


Piedāvājam dodieties fantastiskā kruīzā gar Horvātijas krastu, ar modernu jahtu.
Kruīza laikā Jums būs iespēja redzēt fantastiskus Adrijas jūras skatus, aplūkot  salas un izbaudīt Vidusjūras atmosfēru, peldēties jūras zilajā un dzidrajā ūdenī, kā arī ienirt un aplūkot zemūdens pasauli. Kruīza laikā piestāsim Makarska Rivjērā, Mlet salā, kas ir slavena ar sālsūdens ezeriem Nacionālajā parkā, Hvar pilsētā, kur ir daudz restorānu, un bāru, klubi, kas atvērti līdz pat vēlai naktij. Apmeklēsim slavenā pētnieka un piedzīvojumu meklētāja Marco Polo dzimteni kā arī daudz citas interesantas vietas.

Jahtai ir 16 kajītes, kurās iespēja izmitināt 36 cilvēkus. Katra kajīte ir aprīkota ar nepieciešamo - kondicionieri, vannas istaba, ģērbtuve, matu fēns un seifs.
4 kajītes atrodas uz zemākā klāja, bet 12 kajītes uz galvenā klāja.
Pusdienu un bāra zonā tiek kāts “zviedru galds”. Baudīt brīzes un brīnišķīgus skatus varēsiet uz divām terasēm, kur izvietoti sauļošanās krēsli. Kruīza laikā ceļotājiem būs iespēja izbaudīt gardu olīveļļu un vīnu. Tāpat būs pieejama tēja un kafija un 1 litrs ūdens dienā uz cilvēku.

KRUĪZA PROGRAMMA:

04/05 (Sestdiena) SPLIT – MAKARSKA (Pusdienas)

Izbraukšana no Splitas ostas plkst.13:00 un kruīza maršruts notiek gar Dalmācijas krastu uz  Makarsku, pa ceļam baudot pusdienas. Makarstā ierašanās vēlu vakarā.
Pēcpusdienā būs iespēja peldēties kādā no brīnišķīgajām pludmalēm. Tiem, kuri vēlēsies, būs iespēja izbaudīt Cetina upes raftingu un Makarskā jau atkal pievienoties Kruīzā. Nakšņošana Makarskā, skas ir lavens tūristu galamērķis, ar daudziem restorāniem un bāriem, kā arī skaista promenāde gar slaveno pludmali. Būs iespēja izbaudīt Makarskas Rivjēras burvību un pastaigu pa pilsētas ielām ar daudzām baznīcām un citām kultūrvēsturiskām vietām.

05/05 (Svētdiena)  BOL (BRAČ) - STARI GRAD (Brokastis un Pusdienas)
No rīta turpinās kruīzs uz nākamo galamērķi - Brač sala, kas pazīstama ar savu slaveno Zlatni Rat pludmali (Zelta ragu), kas ir dabiski izveidota un pārsteidz ar ragveida formu. Peldēšanās  Zlatni Rat pludmalē pēc kā ap pusdienlaiku mēs turpinām savu braucienu uz Stari Grad, uz Hvaras salu, kas ir saulainākā Adrijas sala. Brīva pēcpusdiena, lai tūristi varētu iepazīt šo unikālo pilsētu. Slavenais Stari Grad laukums ir vecākais Horvātijā un tajā ir vislabāk aplūkojams senās Grieķijas lauksaimniecības sistēmas. Kopā ar vecpilsētu tā ir daļa no UNESCO aizsargājamā pasaules mantojuma. Nakšņošana vienā no Stari Grad ostām, atkarībā no pieejamības ostā.

06/05 Pirmdiena STARI GRAD – HVAR (Brokastis un  Pusdienas)
Nākamais galamērķis ir Hvara pilsēta, kas ir iecienītākais galamērķis. Pēc pusdienām paredzēta apstāšanās, lai izbaudītu peldēšanās Paklinski salu kristāldzidrajā ūdenī. Ierašanās Hvarā pēcpusdienā, kur ar gidu būs iespēja doties ekskursijā pa šo interesanto pilsētu (iekļauta Premium Superior). Hvarā ir saglabājušās daudzas kultūrvēsturiskās vietas - Renesanses katedrāle, vecākais teātris Eiropā (dibināts 1612.gadā), Franciskāņu klosteris, Benediktiešu klosteris, kas slavens ar savām darinātām mežģīnēm, Spanjolas cietoksnis, kas paceļas augstu virs pilsētas. Restorāni un bāri ir atvērti līdz vēlam vakaram.

 07/05 Otrdiena HVAR - (Zilā ala) VIS (Brokastis un Pusdienas)
No rīta dodamies uz mazo Biševo salu, lai tur apmeklētu Zilo alu, kas ir lieliska dabas parādība. Tā kā dažreiz laika apstākļi var būt ļoti neprognozējami, apmeklējuma iespēja būs atkarīga no laikapstākļiem, par ko tiks paziņots jau iepriekš. Par ieeju Zilajā alā ir jāmaksā uz vietas (apm. EUR 14 par personu). Pēc alas apskatīšanas, turpinām virzīties uz Vis salu, kas vēsturiski bija stratēģiska flotes osta, pateicoties tās unikālajam ģeogrāfiskajam stāvoklim, kas līdz šim tūristiem bija slēgta. Izolācijas dēļ Vis salai ir īpašs šarms - “Vidusjūras sala saglabājusies tāda, kāda tā bija senos laikos, kāda tā bija”, kas padara to patiešām interesantu. Nakšņošana ir Vis salas Ziemeļu pusē, tuvu pie senās Issa pilsētas, kas tika uzcelta viena no pirmajām pilsētām Horvātijā. Ja ir vēlme, būs iespēja, apmeklēt romiešu termālās vietas, pilsētas muzeja paliekas vai vienkārši pastaigāties pa ieliņām, kur paveras brīnišķīgs skats uz skaisto “Villae Rusticae” pludmali.

08/05 Trešdiena VIS - KORČULA (Brokastis un Pusdienas)
Brokastu laikā aizbraucam uz slavenā pētnieka un piedzīvojumu meklētāja Marco Polo dzimteni. Viduslaiku sienu ieskautā Korcula atgādina miniatūru Dubrovniki, Tajā ir daudz leģendu, pasaku un pieminekļu. Šodien Korčula ir vienīgā vieta pasaulē, kur joprojām notiek spāņu viduslaiku bruņinieku spēle - Moreška. Pēc ierašanās ar gidu būs iespēja pastaigāt vecpilsētas ielām, kas veidotas zivju kaula formā (iekļautas Premium Superior). Būs iespēja izbaudīt daudzos konobas / krodziņus, restorānus, kokteiļu bārus vai naktsklubus, kas atrodas pilsētas sienās un ap to. Nakšņošana ostā.

09/05 Ceturtdiena KORČULA - MLJET - ŠIPAN vai SLANO (Brokastis, Pusdienas, Kapteiņa vakariņas)
Turpinām ceļot uz vienu no zaļākajām Adrijas salām - Mljetas salu, kur Rietumu daļā atrodas nacionālais parks. Brīvais laiks baudīt nacionālā parka skaistumu (divi sāls ezeri, kas savienoti ar šauru kanālu uz jūru, laivu brauciens uz Sv. Marijas salu Lielajā ezerā, kur atrodas vecā baznīca un klosteris. Velobraukšana, braukšana ar kanoe vai kanoe laivām vai Peldēšana ezeros, kas ir atļauta). Turpinām kruīzu uz Šipānu, daļu no Elaphite salām, kas atrodas netālu no Dubrovnikas, vai uz Slano krasta līniju - abas ir mazie zvejnieku ciemati, no kuriem vienā no to ostām mēs nakšņosim un uz kuģa baudīsim kapteiņa vakariņas.

10/05 Piektdiena ŠIPAN vai SLANO - DUBROVNIK (Brokastis un Pusdienas)
Agri no rīta mēs dodamies uz galamērķi , uz patieso Adrijas jūras pērli. Pēc pusdienām - īsā peldēšanās. Ekskursija pa Dubrovniku, brauciens pa trošu ceļu līdz pat Srđ kalnam, no kura paveras iespaidīgs skats uz vecpilsētu. Mēs iesakām pastaigāties pa pilsētas mūriem 1940 metru garumā ar lielisku skatu uz Dubrovnikas vecpilsētu un uz apkārtējām salām. Nakšņošana ostā Gruž.

11/05 Sestdiena DUBROVNIK (Brokastis)
Agrās brokastis, atvadīšanās no komandas un jauniegūtajiem draugiem!

CENA par personu: pēdējās vietas - 50% atlaide!

 • kajītes uz apakšējā klāja ( 2 atsevišķas gultas vai viena kopīga) - 388 EUR (iepriekšējā cena 775 EUR)
 • kajīte uz galvenā klāja ( 2 atsevišķas gultas vai viena kopīga) -410 EUR (iepriekšējā cena - 820 EUR)

Rezervācijas noteikumi:
Pirmā iemaksa - 30% no summas
Atlikusī ceļojuma summa - 30 dienas pirms ceļojuma

Atteikuma noteikumi:
29 dienas pirms ceļojuma - tiek atgriezts tūritam 85% no summas
22- 29 dienas pirms ceļojum - tiek atgriezti 75% no summas 
​15 - 21 diena pirms ceļojuma - 50% no summas
Mazāk par 15 dienām - netiek atgriezta

CENĀ IEKĻAUTS:

 • 7 naktis uz jahtas ar brokastīm un pusdienām
 • Kapteiņa vakariņas
 • Ekskursijas, kas paredzētas maršrutā
 • Peldēšanās, sauļošanās
 • Nodokļi
 • Dvieļi uz jahtas
 • Tēja, kafija, vīns, olīveļļa
 • Sauļošanās krēsli
CENĀ NAV IEKĻAUTS: 
 • Ceļojuma apdrošināšana
 • Starptautiskais, vietējais pārlidojums
 • Transfers no/uz lidostu
 • Ieejas maksa apskates objektos, parkos
 • Vakariņas, programmā neiekļautās ēdienreizes
 • Pludmales dvieļi