+371 26886120

Pludmales atpūta Zanzibārā

12.03.2018. – 22.03.2018.
Pludmales atpūta Zanzibarā
Kods:
1824423-6N3MY

1. diena Lidojums Rīga – Stambula plkst. 12:55-16:50. Izlidošana no Stambulas plkst. 20:30.

2. diena Ierašanās Zanzibaras lidostā plkst. 03:50. Pasu un muitas kontrole, transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks.

3. - 10. diena Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks, atpūta pludmalē. Piedāvājam apmeklēt ekskursijas (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu):

Akmens pilsēta - Ekskursija akmens pilsētā sāksies no rīta, un tās laikā apmeklēsiet Darajani tirgu, kur notiek zivju izsoles. Tālāk gids vedīs uz Beit El Adzhayb jeb Brīnumu namu – ēku ar pirmo liftu Austrumāfrikā, apmeklēsiet arī 17. gadsimtā celtu arābu fortu, senu ambulanci, kuru izceļ izsmalcināti cirsti balkoni un vitrāžas, no koraļļu kaļķakmens celtu angļu baznīcu, Sultāna pili, kur glabājas karaliskās ģimenes sadzīves priekšmeti un dārgakmeņi, apmeklēsiet arī Malindi mošeju, kas ir viena no senākajām mošejām Zanzibārā.

Garšvielu plantācija - Ekskursija uz garšvielu plantāciju noritēs plašā teritorijā, kas atgādina botāniskā dārza un džungļu savienojumu. Apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt desmitiem dažādu eksotisko augļu un izjust katru no simts dažādu garšvielu aromātiem. Šī ir populārākā ekskursija Zanzibārā pēc Cheetah’s Rock.

Džozani mežs - Ekskursija uz Džozani nacionālo parku, kura krūmi, mangrovju audzes un džungļi aizņem plašu teritoriju. Parka apmeklētāji redzēs sarkanos kolobus – mērkaķus, kas mīt tikai Zanzibārā. Te varēs redzēt arī hameleonus, galago, duikerus, daamana kokus un lielu daudzveidību putnu un tauriņu. Parkā aug daudz sarkankoku jeb mahagoniju.

Cheetah’s Rock - Tas ir dzīvnieku aizsardzības un saglabāšanas centrs, kura apmeklētājiem ir iespēja paglaudīt lemurus, zebras, galago un citus dzīvniekus. Centrā mitinās gepardi un baltās lauvas. Šī ir vispopulārākā ekskursija, kurā var nofotografēties ar gepardu un mazu lauvēnu.

Cietuma sala  - Čangū jeb cietuma sala reiz tika lietota kā karantīnas zona dzeltenā drudža laikā, britu celtais cietuma komplekss paredzētajam nolūkam tā arī nekad nav ticis izmantots. Salas populārākais apskates objekts ir milzīga gigantisku bruņurupuču kolonija – ar tiem var fotografēties, tos var pabarot un glaudīt parka personāla uzraudzībā.

Jūras pastaiga - Brauciens ar dhau (zvejnieku laivu) gar krastu. Kopējais ilgums – 3 stundas, iespēja vērot saulrietu.

Ekskursija uz Nungvi - Ekskursijas laikā iepazīstiet vietējo iedzīvotāji sadzīvi Nungvi ciematiņā. Gidi parādīs arī kādreizējās portugāļu apmetnes drupas, kā arī apmeklēsiet jūras bruņurupuču rehabilitācijas centru. Nungvi pludmalē – kas ir triju labāko Āfrikas pludmaļu topā – pēc pašu vēlēšanās varēsiet daivot vai snorkelēt, kā arī baudīt saulrietu.

11. diena Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Stambulu plkst. 04:45-13:45, izlidošana no Stambulas plkst. 15:30, ierašanās Rīgā plkst. 17:40.

Tūres cenā IEKĻAUTS:

  • Aviobiļetes
  • Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
  • Dzīvošana Zanzibāras viesnīcā ar norādīto ēdināšanu.

Tūres cenā NAV IEKĻAUTS:

  • Nodoklis 1 USD no personas par diennakti, tiek apmaksāts izbraukšanas dienā;
  • Apdrošināšana tūres periodā;
  • Pusdienas un vakariņas viesnīcā; Personīgie izdevumi; Dzeramnauda gidam;
  • Vīza LV pilsoņiem 50USD  tiek maksāta uz robežas (līdzi 2 fotogrāfijas 3.5 x 4.5), LV nepilsoņi vīzu kārto iepriekš 120eur (noformēšanas laiks aizņem ~90 darba dienas)
  • Ir jābūt līdzi dzeltenā drudža potes sertifikātam