+371 26886120
​​Malaga un Andalūzija
06 - 10/12 uz 4 dienām

Ceļojums piemērots visiem, kam patīk senas, tipiskas Andalūzijas pilsētas ar bagātu vēsturisko mantojumu, kā arī lieliskas pludmales Vidusjūras krastā ar garām promenādēm, pa kurām pastaigājoties, var baudīt vēlīnas atvasaras siltumu 
IZLIDOŠANAS LAIKI
​no Rīgas - 06/12. plkst. 06:00 
no Heresas 10/12. plkst. 20:35 
Cena - 299 EUR (aviobiļete)
​Cena  - 499 EUR  (lidojums + viesnīca ar brokastīm)
​Cena  - 899 EUR (lidojums + viesnīca + 5 ekskursijas)
3* Hotel Don Curro - viesnīca atrodas ideālā vietā – pašā Malagas centrā, 5 min. gājiena attālumā no Pikaso muzeja un katedrāles, kā arī 10 min. gājiena attālumā no pilsētas pludmales. Blakus atrodas virkne ostas restorānu un Atarazanas tirgus. 
Viesnīca piedāvā mūsdienīgi mēbelētas istabas ar gaisa kondicionieri un apkuri, TV ar starptautiskiem kanāliem, bezmaksas WI-FI, seifu, fēnu un minibāru. 
Viesnīcas restorānā var nobaudīt ne tikai bagātīgas brokastis, bet arī pusdienas un vakariņas Vidusjūras stilā. Dzērienus piedāvā viesnīcas bārā. 
Viesnīcai ir bingo zāle, atpūtas telpa un terase. 
Reģistratūras darbinieki palīdzēs noīrēt automašīnu. 
Viesnīcas automašīnu stāvvieta ir par papildus samaksu. 

EKSKURSIJU PRPGRAMMA
Malagas apskates ekskursija.
6. decembris.
11:00 izbraukšana no viesnīcas.
Pirmās dienas ekskursiju uzsāksim ar ceļojumu autobusā, lai apskatītu Malagas interesantākos vēsturiskos un mūsdienās radītos objektus. Tās laikā gids mums pastāstīs par pilsētas rašanos un tās spilgto vēsturi.
Ekskursijas laikā apmeklēsim Calle Larios – vienu no pašām elegantākajām un pazīstamākajām iepirkšanās ielām Spānijā, Alcazabas cietoksni ( no ārpuses), romiešu teātri un Malagas katedrāli. 
Ekskursijas noslēgumā iegriezīsimies populārā vīna darītavā, lai iebaudītu vīnu un tapas, kā arī apskatīsim Činitas pasāžu –bohēmisku pilsētas centra stūrīti.
Pēc ekskursijas kājām atgriezīsimies viesnīcā. (Ekskursijas ilgums ~3 stundas)
Cena: 45 EUR (Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Malagas katedrālē, un vīna darītavas apmeklējums).

Ekskursija uz Granadu.
7. decembris.
08:00 izbraukšana no viesnīcas.
Ekskursijas laikā viesosimies Granadā – pilsētā Andalūzijā, kas iekļauta Spānijas apceļotāju obligāti apskatāmo objektu sarakstā.
Te vispirms apskatīsim UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļauto 
14. gs. arābu pils un cietokšņa kompleksu Alhambru, kā arī Nasridu emīru vasaras pili Generalife un pasakainos dārzus visapkārt tai, Mexuar jeb Tieslietu pili un Karlosa V pili. 
Tiks dots arī brīvais laiks.
(Ekskursijas ilgums ~11 stundas, kopējais ceļš 250 km)
Cena: 100 EUR (Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa un gida pakalpojumi cietokšņa kompleksā Alhambra un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)).

Ekskursija uz Rondu, Porto Banus un Marbellu.
8. decembris.
08:00 izbraukšana no viesnīcas.
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās.
Šeit apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de torros de Ronda , vēršu cīņas muzeju kā arī apskatīsim brīnišķīgo vecpilsētu ar baznīcu, kas būvēta uz senas mošejas pamatiem un Džona Bosko pili – nelielu 20. gs. sākumā būvētu ēku modernisma stilā ar brīnišķīgu arābu stilā dekorētu patio, vietējās keramikas paraugiem pils iekēšjā apdarē un riekstkoka mēbelēm. Pili apjož dārzs, no kura paveras neaizmirstams skats uz plašu apkārtni. 
Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Puerto Banus, lai apskatītu teritoriju, kur neliela zvejnieku ciemata vietā tika uzbūvēts viens no Costa del Sol ievērojamākajiem izklaides centriem. Puerto Banus ostā pietauvojas pasaules bagātāko cilvēku jahtas, un apkārt tai ir izvietoti dārgi iepirkšanās centri, luksus klases viesnīcas, restorāni un bāri. 
Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Marbellas pilsētu, kas kļuvusi par mājvietu augstākā sociālā statusa ļaudīm - arābu šeihiem, slaveniem aktieriem, augstākās klases uzņēmējiem, izklaides industrijas pārstāvjiem. Šeit apskatīsim Marbellas vēsturisko centru. 
(Ekskursijas ilgums ~11 stundas, kopējais ceļš ~224 km) 
Cena: 80 EUR (Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājošā gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), kā arī ieejas biļetes Rondas vēršu cīņas arēnā un Džona Bosko pilī).

Ekskursija uz Seviļu.
9. decembris.
08:00 izbraukšana no viesnīcas.
Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu ar lielo parku, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, kā arī Santa Kruž kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vienu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem.
(Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas, kopējais garums 342 km)
Cena: 90 EUR (Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Seviļas katedrālē).

Ekskursija uz Kordovu.
10. decembris.
08:00 izbraukšana no viesnīcas.
Pēdējās ceļojuma dienas ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Ekskursija ietvers: Kordovas Lielo mošeju-katedrāli, Ēbreju kvartālu. Andalūzijas vienīgo ēbreju sinagogu kā arī Vecpilsētas šaurās, rosības pilnās ieliņas. 
Tiks dots arī brīvs laiks.
(Ekskursijas ilgums ~10 stundas, kopējais garums 316 km)
Cena: 85 EUR (Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā – katedrālē, pusdienas( vīns un ūdens iekļauts)).
18:00 izbraukšana uz lidostu no viesnīcas.

Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Avio lidojums Rīga – Malaga – Rīga,
 • Nododamā bagāža līdz 17 kg + rokasbagāza līdz 6 kg,
 • Transfērs lidosta (Malaga) – Viesnīca – lidosta (Malaga),
 • Izvietošana Hotel Don Curro 3* viesnīcā (4 naktis),
 • Ēdināšanas tips BB (Brokastis).
Ekskursiju cenas:
 • Malagas apskates ekskursija - 45 EUR;
 • Ekskursija uz Granadu - 100 EUR;
 • Ekskursija uz Rondu, Porto Banus un Marbellu - 80 EUR;
 • Ekskursija uz Seviļu - 90 EUR;
 • Ekskursija uz Kordovu - 85 EUR.
Bērniem līdz 12 gadiem ekskursijas par puscenu.
Papildus izdevumi:
 • Piemaksa par vienvietīgu numuru - 120 EUR;
 • Ceļojuma apdrošināšana.
Svarīga informācija:
Lidojuma laiks var mainīties.
Atbilstoši Spānijas likumiem, pilsētu ekskursijas vadīs attiecīgajā pilsētā licenzēti gidi. Tā kā Seviļā, Rondā un Kordovā nav licenzētu krieviski runājošu gidu, tās vadīs angļu valodā runājošs gids. Pie vajadzības gida stāstījumu latviski vai krieviski tulkos grupas vadītāji, kuri pavadīs grupu no Rīgas vai krieviski runājošais gids, kurš ekskursijās līdzi brauks no Malagas