+371 26886120
​​
​​Horvātijas dabas ieskautie
(ar autobusu)
Jūnijs - 28 (1 vieta)
Jūlijs - 05; 12; 19; 26
​Augusts- 02; 09; 16; 23; 30

​Cena:

Jambo Apartments - no 419 EUR ( par 1 personu DBL numuriņā) bez ekskursijām
3* Hotel Plaža - no 379 EUR ( par 1 personu DBL numuriņā) bez ekskursijām

IZMITINĀŠANA:
Jambo Apartments
Apartamenti izvietoti tūristu pilsētiņā Klekā, 60 km attālumā no Dubrovnikas Adrijas jūras piekrastē, 100 m attāluma no pludmales. Šajos apartamentos Tūristus sagaida patīkama atpūta siltā ģimenes atmosfērā.
Apartamentos ir 2 guļamistabas, viesistaba, virtuve ar traukiem, duša / WC, kondicionieris, ledusskapis, satelīttelevīzija, balkons. Maksimālais cilvēku izvietojums – 5 cilvēki.
Tuvumā atrodas restorāni, bāri, lielveikals.
Izklaide un sports: saulessargi un guļamkrēsli pludmalē (par maksu), tenisa korts, galda teniss, futbols, mini golfs, ūdens sporta veidi.
Bērniem: bērnu rotaļu laukums
vai
Hotel Plaža 3*
Viesnīca Plaža 3* atrodas tūristu pilsētiņā Klek Horvātijā, 60 km attālumā no Dubrovnika, Adrijas jūras krastā, 50 m attlāmuā no pludmales. Tūristus šajā viesnīcā sagaida patīkama atpūta silta atmosfērā.
Viesnīcā 30 numuri. Numuros vannas istaba ar dušu, fēnu, kondicionieris, ledusskapis, satelīta televīzija, balkons.
Izklaide un sports: guļamkrēsli un saulessargi pludmalē (par papildus maksu), tenisa korti, galda teniss, futbols, mini golfs, ūdens sporta veidi.
Bērniem: rotaļu laukums
Restorāni un bāri: restorāns, lobby bārs.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:
1. DIENA.
06:00 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Polijas-Čehijas pierobežā.
2. DIENA.
Brokastis viesnīcā.
No rīta ekskursija Olomoucā (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).
Olomouca – Morāvijas reģiona sirds. Pilsēta iekļauta UNESCO sarakstā, lepojas ar plašu vēsturisko centru, kuru rotā Svētās Trīsvienības baroka kolonna 35 m augstā 18.gs celtā baroka kolonna, kas celta no 1716–1754 par godu Dievam un vienlaicīgi simbolizē vietējo patriotismu, ir lielākā baroka skulptūru grupa Čehijā., Svētā Vāclava katedrāle, kuras gotiskais veidols atgādina Svētā Vita katedrāli Prāgā. Pilsētā atrodas vēl vairākas ievērības cienīgas baznīcas, kas celtas dažādos gadsimtos. Vecpilsētas centrālajā laukumā visā krāšņumā aplūkojama pilsētas svarīgākā ēka – rātsnams, kura sienu rotā ne mazāk interesants pulkstenis kā Prāgā, tikai reizi dienā plkst. 12:00 Tas liek griezties figūriņām un laukumu aizņem neskaitāmi cilvēku pūļi. Olomoucu par Morāvijas svarīgāko un skaistāko pilsētu min teju visi morāvieši. Olomoucā noteikti jāiegādājas vietējā piena kombināta ražojumi (Olomoucas siers aromāta ziņā neatpaliek no Latvijas siera). Šī pilsēta ir kā muzejs zem klajām debesīm!  Ekskursijas laikā arī uzzināsiet, kāpēc šī pilsēta nav Morāvijas galvaspilsēta un kā tā ir iepatikusies daudziem slaveniem cilvēkiem,tai skaitā Volfgangam Amadejam Mocartam. Brīvajā laikā piedāvājam apmeklēt tirdzniecības centru. Izbraukšana uz Horvātiju.
Nakts viesnīcā Horvātijā.
3. DIENA.
Brokastis. Mēs dodamies uz vienu no skaistākajām Horvātijas pilsētām - Splitu.
Ekskursijas Splitā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Jūs skatīsiet vecpilsētu, kur atrodas vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians - "apsēstais ar celtniecību" - kā viņu dēvēja. Apskatīsim arī Zelta un Sudraba vārtus, Sv. Duje katedrāli, Jupitera templi un valdzinošo jūras krastmalu.
Nakts apartamentos Adrijas jūras piekrastē.
3.-10. DIENA.
Lai Jūsu atpūtu padarītu krāšņāku un neaizmirstamu, piedāvājam ne tikai atpūtu Adrijas jūras krastā, bet arī sekojošu ekskursiju programmu:
Lokrum sala un Dubrovnika.
Ekskursija sākas ar Lokrum salas apmeklējumu. Diena sāksies ar Lokrum salas apmeklēšanu, kas ir slavena ar to, ka to par mājokli izvēlējās pāvu ģimene. Neskatoties uz nelielu salas platību, šeit atrodas Nāves ezers. Tūristus šeit vilina burvīgas pludmales ar smalkām smiltīm, pie vienas no tām ir ieplānota peldēšana. Saskaņā ar vienu no leģendām, uz šīs salas savu patvērumu bija atradis Ričards Lauvassirds, kad viņa kuģis nogrima. Lokruma ir slavena arī ar to, ka šeit patika atpūsties meksikāņu imperatoram Maksimiliānam Hābsburgam. Kopš tā laika Lokruma salā ir saglabājies benediktīniešu klosteris. Savukārt, par Napoleona ēru atgādina forts, kurš ir kļuvis par šīs salas populārāko apskates objektu.
Pēcpusdienā – slavenākās Horvātijas pilsētas - Dubrovnikas apmeklējums. Tā ir majestātiska, skaista pilsēta. „Tam, kurš meklē paradīzi uz zemes, obligāti jāapmeklē Dubrovniku, jo nekur citur vairs nevar atrast tādu cildenumu un mieru, tādu krāšņumu un harmoniju” – šie ir Bernarda Šova vārdi. UNESCO Dubrovniku, Venēciju un Amsterdamu uzskata par trim skaistākām Eiropas pilsētām. Ekskursija ar vietējo gidu.
Pelešac un Korčula.
Jums tiek piedāvāts apmeklēt Pelešac pussalu, kur kopš seniem laikiem audzē visgaršīgākās Horvātijas austeres un ražo vienu no slavenākajiem Horvātijas vīniem. Šī ekskursija sniegs Jums iespēju izbaudīt neatkārtojamu dalmāciešu vīnu garšu no labākās vīnu darītavas un pamieloties ar garšīgām austerēm. 
Dienas turpinājumā – ceļojums pa jūru uz Korčulas salu. Pateicoties bagātīgiem mežiem Korčulas salai Horvātijā ir vēl viens nosaukums „Korkija Melānija”, kas tulkojumā no grieķu valodas nozīmē „melnā Korčula”. Salas galvaspilsēta – Korčula- ir lielākā un vissenākā no visām vietējām kopienām. Ārpus pilsētas robežas ir atzīmētas ar cietokšņa sienām, kas tika uzceltas XIII gs, vārti pilsētā tika uzcelti kā cietoksnis. Galvenais Korčulas iedzīvotāju lepnums ir slavenais pētnieks Marko Polo, kura dzimtene bija tieši Korčula.Šo vārdu Jūs varat sastapt vairākkārt – suvenīru veikalu, kafejnīcu, ceļojumu aģentūru un pat prāmju nosaukumos.
Bosnija un Hercegovina.
Tā ir valsts, kas nosaukta pēc diviem pamata reģioniem, kas atrodas Balkānu pussalā. Tā ir vieta, kur Austrumi satiekas ar Rietumiem. Tieši Bosnijā sastopas trīs lielākās pasaules reliģijas, šeit notikušas asiņainākās cīņas kopš Otrā pasaules kara beigām.
Mūsu programmā: Mostara – īsta Bosnijas pērle. Viduslaiku pilsēta Počiteļ – Kula cietoksnis, torņi, kuri atrodas uz stāva kalnāja virs pilsētas. Balagaj – burvīgi restorāni, kas atrodas uz kalnu upēm, kur būs arī ieplānotas mūsu pusdienas. Ūdenskritumi „Kravice” – skaistākais ūdenskritums Hercegovinā uz Trebižatas upes.
Brauciens ar Jahtu.
Šodien Jums ir iespēja redzēt Horvātiju no cita skatu punkta - no jūras puses. Pastaiga un pusdienas uz skaistās jahtas „Lipa moja”. Vīns, uz oglēm cepta forele, svaiga jūras brīze patīkami atvēsina ķermeni, iespēja izpeldēties atklātā jūrā un daudzi citi iespaidi un piedzīvojumi.
Nacionālais vakars.
Ballīte Horvātijas restorānā „ADRIA” Neretvas upes krastos. Welcome dzēriens – Travaritsa, vīns līs straumēm, galds lūzīs no ēdieniem! Spēlēs dzīvā mūzika! Visi dejos un jauki pavadīs laiku! Īpaša izklaide zvejas cienītājiem – vietējos dīķos var noķert pat samus.
Raftings pa Cetiņas upi.
Aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvājam raftingu pa Cetiņas upi (pēc vēlēšanās un par papildsamaksu). Cetiņas upe atrodas pasakaini skaistā vietā, kalnu un savādu koku ieskauta un ar tās vārda rašanos ir saistītas vairākas leģendas. Pirms raftinga katram dalībniekam izsniedz ekipējumu – airus, glābšanas vesti un ķiveri. Aukstā vai lietainā laikā Jūs saņemsiet arī hidrotērpu. Katrā laivā atrodas pieredzējis instruktors un visas tūristu darbības tiek rūpīgi kontrolētas un saskaņotas. Nobrauciens aizņem 3-4 stundas. Pēc raftinga piedāvājam sātīgas pusdienas, kur dominē Dalmācijas virtuve.
10. DIENA.
Agri no rīta izbraukšana mājup. Ceļā Horvātija, Slovēnija, Austrija, Čehija. Pusdienu pārtraukums Austrijas restorānā. Nakts tranzīta viesnīcā Polijas-Čehijas pierobežā.
11. DIENA.
Brokastis viesnīcā. Ceļā Polija, Lietuva. Pusdienu pārtraukums Polijā. Vēlā atgriešanās Latvijā.

EKSKURSIJU CENAS:
 • Olomouca - 15 EUR/ bērniem 10 EUR
 • Splita - 20 EUR/ bērniem 15 EUR
 • Lokrum sala un Dubrovnika - 35 EUR/ bērniem 25 EUR
 • Pelešac un Korčula - 25 EUR/ bērniem 15 EUR
 • Bosnija un Hercegovina - 30 EUR/ bērniem 20 EUR
 • Brauciens ar jahtu - 40 EUR/ bērniem 25 EUR
 • Nacionālais vakars - 30 EUR/ bērniem 20 EUR
 • Raftings pa Cetiņas upi - 50 EUR/ bērniem 30 EUR
 • Kopējā ekskursiju pakete: 245 EUR/ bērniem 160 EUR.
PAPILDUS IZDEVUMI:
 • Papildvieta autobusā - 120 EUR
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā (tranzītviesnīca) - 60 EUR
 • Piemaksa par brokastīm apartamentos (pēc vēlēšanās) - 35 EUR
 • Kuģītis uz Lokrum salu - 80 HRK (12 EUR)
 • Pusdienas Bosnijā un Hercegovinā - 10 EUR
 • Pusdienas raftingā - 10 EUR
 • Ieejas biļetes Kravices parkā - 2 EUR
CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, apstāšanās pauzēs)
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.
SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.