+371 26886120
​​

Ekskursiju tūre ​Malaizijā 
​29/05 - 12/06/2019

​​
​​Aicinām pievienoties brīnišķīgā un īpašā ceļojumā uz Malaiziju. Grupā ir tikai 16 vietas, kas nodrošinās individuālu attieksmi pret katru grupas dalībnieku. 
Ceļojumā uzņemam personas  ar nosacījumiem:
Tev ir jābūt zinātkāram ceļotmīlim
Tev ir jābūt pozitīvam (čīkstuļi, pīkstuļi un neapmierinātie paliek mājās)
Tev primāri ir jāievēro visas grupas intereses, ne savas personīgās
Tev jābūt gatavam uz negaidītām situācijām, piemēram, ekskursijas laikā paslīd kāja un ar seju iekrīti dubļos  :)

​Ja Tev piemīt visas šīs īpašības, LAIPNI LŪGTI grupas ceļojumā!
​​
​​PIEDĀVĀJAM 2 CEĻOJUMA VARIANTUS:

1.variants:

Malaizija ar 7 ekskursijām un dzīvošanu vienā no izvēlētajām viesnīcām
4* Nexus (ar brokastīm)  - 2400 EUR
3* Beringgis (ar brokastīm)  - 2300 EUR

​2.variants:

Malaizija ar 2 ekskursijām (Kuala Lampura +  Singapūra) un  atpūta 3* Langkah Syabas Beach Resort (ar brokastīm) - ​ 1695 EUR​

​Cena norādīta par 1 personu DBL numuriņā.

APMAKSAS KĀRTĪBA: pirmā iemaksa 20% un atlikusī summa 45 dienas pirms ceļojuma.


​​CEĻOJUMA PROGRAMMA:​​

29.05 
Tikšanās Rīgas lidostā.
​Lidojums  Rīga - Stambula - Kuala Lumpura (+1diena 30.05 plkst.16:55; Turkish Airlines)

30.05 KUALA LAMPUR
Ielidojam Kuala Lampura lidostā, kur mūs sagaida vitējais pārstāvis (krievu vai latviešu valodā) un ar transferu dodamies uz viesnīcu 3* Le Apple un iekārtosimies superior  DBL numuriņos.

31.05  KUALA LAMPUR
Brokastis un 09:00  Kuala Lampura pilsētas apskate un Batu alu apmeklējums Iepazīstieties ar Malaizijas galvaspilsētu. Redzēsiet gan karaļa pili, gan Britu arhitektūru, apmkelēsiet Ķīniešu kvartālu un centrālo tirgu, kā arī izbrauksiet cauri Indiešu kvartālam. Pusdienas vietējā restorānā. Batu alu apmeklējums – viena no Hindu svētajām vietām. Atpakaļ ceļā apmkelēsiet Alvas rūpnīcū, kur redzēsiet un pat varēsiet pamēģinināt izgatavot krūzes.
17:00 Atgriešanās viesnīcā. Brīva diena, ekskursijas pēc izvēles.
Galvaspilsēta piedāvā daudz dažādu apskates vietu. Varat uzbraut Petronas torņos (biļetes iepriekš jārezervē), vai apmeklēt slaveno putnu dārzu, vai ieiet zemūdens pasaulē, apmkelējot Aquaria KLCC, turpat dvīņu torņos.​ 

​01.06 SINGAPŪRA
Izrakstīšanās no viesnīcas 3* Le Apple un pārbrauciens komfortablā autobusā no Kuala Lumpura uz Singapūru .
Iekārtosimies 3* Boss  viesnīcā un dosimies Singapūras pilsētas apskates ekskursijā un uz  moderno parku  Garden by the Bay, kas izveidots izmantojot jaunās tehnoloģijas. Koku augstums sniedzas  līdz pat 50m augstumā, koki naktī tiek izgaismoti ar tūkstošiem gaismiņu, kas rada neaizmirstami skaistu efektu. Pārsteigs elpu aizraujošais un milzīgais ūdenskritums un bagātīgs daudzums skaistu dārzu ar interesantiem augiem. Slavenā Marine Bay Sands viesnīca ar baseinu uz jumta (ieejas maksa jāmaksā uz vietas). Singapūra ir unikāla pilsēta valsts (tāda pati, kā Monako un Vatikāna), kur dzīvo 5,5 miljoni iedzīvotāji, no kuriem ap 2 miljoniem ir iebraucēju (studenti, baņķieri….)uzcelta uz 63 salām, kurai nav savu dabas resursu, pat dzeramo ūdeni tā pirka no Malaizijas. Ar savām inovācijām: audzējot dārzeņus daudzstāvu siltumnīcās, iegūstot dzeramo ūdini, attīrot jūras ūdeni, izmantojot lietus ūdens piltuves, Garden by the Bay laistīšanai, pat pārtikas atkritumi tiek izmantoti, lai ražoto elektrību. Moderna un tajā pašā laikā zaļa pilsēta, kur 50% teritorijas ir zaļā zona, meži un parki, to pat sauc par “pilsēta dārzs”.

Singapūra ieguva savu neatkarību no Malaizijas tikai 50 gadus atpakaļ un tajā laikā tā bija tuvu pagrimumam – valdīja nabadzība, bezdarbs un rasu nemieri. Tagad Singapūra ir 4.pasaules lielākais finanšu centrs; viena no pasaules top 3 naftas attīrīšanas centriem; Singapūras osta ir 5. lielākā pasaulē un Pasaules Banka ir nosaukusi Singapūru kā vislabāko valsti biznesam. Singapūrā ir arī lielākais procents miljonāru – katrai 6. ģimenei Singapūrā ir vismaz 1 miljons $ brīvi pieejamos līdzekļos. Šeit draudzīgi sadzīvo dažādas nacionalitātes, tapec ir 4 oficiālas valodas: tamilu, ķīniešu, angļu un malaiešu. Šo daudzveidību var arī redzēt pilsētas arhitehtūrā un ēdienos, jo šeit ir gan ķīnas kvartāls, gan indiešu gan arābu.

Vēsturiskais sadzīvo ar moderno, piemēram, Marina Bay sands, kuras izmaksas bija 8 miljardi, vēljoprojām ir visdārgākais pasaules kūrorts, kura neaprspējamais baseins uz jumta atrodas 200m augstumā ir arī ģinesa grāmatā. Tā pat, kā augstākais (165m) pasaulē panoramas rats – Singapore Flyer.

Pilsētā ir ideali tīrs, jo tiek ievēroti likumi, tā ir Āijas visnekorumpētākā valsts (pasaulē 5.) un par tualetes nenolaišanu ir krimināladbildība. Lai nemētātos kožļājamās gumijas, šeit tās netirgo. Lai netirgotu narkotikas, ir ieviests nāves sods, tāpēc arī Singapūra ir līdere nāves sodu izpildē.
Arī gaiss ir tīrs, jo, lai nopirktu māšīnu ir jāiegādājas speciāla atļauja, kas maksā1,5 reizes no māšīnas vērtības.
Šo brīnišķīgo valsti vada Premjerministrs, kura gada alga ir 1,7$ miljoni, kas ir četras reizes vairāk, nekā saņem ASV prezidents.
Ir tikai viens mīnuss – viena no dārgākām valstīm pasaulē (2016.g.  atdzīta par visdārgāko).
Un protams Singapūras lidosta, kura jau no 1982 gada ir atzīta par Āzijas labāko lidostu (jau 36 gadus pēc kārtas), sagaidīs un pavadīs jūs ar orhideju dāriem, baseinu un ūdenskritumu.​

02.06 KUČINGA
Brokastis un izrakstīšanās no Boss hotel un ar transferu dosimies  uz lidostu.
14:15 vietējais pārlidojums uz Kučingu.
15:45 Ielidojam Kučingā, kur mūs sagaida vietējais pārstāvis un ar transferu tiekam aizvesti uz viesnīcu 3*Limetree, kur iekārtosimies Delux numuriņos.
Brīvais laiks. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

03.06 KUČINGA
Brokastis un 09:00 dodamies ekskursijā uz  Orangutānu parku, kas ir lieliska iespēja apskatīt meža cilvēkus, kā tos sauc uz Borneo un Sumatras – orangutanus. Uz platformas tiek nolikt ēdiens un zvēri iznāk no meža bieziekņiem, lai paēstu. Baltā Radža celtā pilsēta, ir kārtējais Britu mantojums, kas ir sajaucies ar Ķīniešu kvartālu, kas rada unikālu pilsētu. Mazie veikaliņi piedāvā skaistus iezemiešu koka izstrādājumus. Ieturēsim pusdienas un pēc tām mūs  ar motorlaivu  atvedīs atpakaļ.
Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

04.06 MULU
Brokastis un izrakstīšanās no viesnīcas 3* Limetree un ar transferu dodamies uz lidostu.
12:50 pārlidojums uz Mulu.
14:25 Ielidojam Mulu, kur mūs sagaida pārstāvis un ar transferu braucam uz viesnīcu, kas atrodas Mulu Village, kur iekārtojamies.  Dodamies ekskursijā uz Briežu & Leng alu Deer Cave & Langs Cave . Tās ir divas pilnīgi atšķirīgas alas, kas atrodas Dienvidu kalnu parkā (Southern Hills). Alās ekskursiju maršrutu vada Vispasaules mantojums gidi. Nesaktoties uz to, ka Leng ala ir mazākā no visām četrām ekskursijām paredzētājām alām, tā ir ļoti īpaša. Tajā ir iespaidīgs daudzums  stalaktīta, stalagmīta, heliktita un travertīna rezervuāru.  Savukārt, Briežu ala ne tikai ir viss lielākā ala, kas atrodas Mulu, bet arī tai ir pasaulē viss lielākā ieeja alā. Savulaik šeit tecēja spēcīga pazemes upe, kas izgrauza kaļķakmeni un tādā veidā formējot ieeju alā. Pat fakts, ka Briežu ala nelepojas ar brīnišķīgiem alu rotājumiem, tā pārsteidz ar savu iespaidīgo apjomu.  Baudām pusdienās nacionālos ēdienus. 
Vakariņas. Nakts viesnīcā.

05.06 MULU
Brokastis un pēc tām dodamies ekskursijā aplūkot alas Clearwater Cave, kas ir garākā Āzijas ala, apmēram 107 km gara. Pa to tek zemūdens upe, daļa no kuras ir kuģojama ar laivu. Ir divi veidi, kā sasniegt Clearwater – doties pa 4 kilometru garo dabas taku, kas aizņems apmēram pusotru stundu vai arī apmēram 15 minūšu brauciens garās laivās pa Melinau upi. Pusdienās baudīsism vietējos nacionālos ēdienus. 
Brīvais laiks. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

06.06. MULU
Ekskursija Pastaiga pa virvju tiltiem  Canopy walk– 2h ilga un 480 metru gara pastaiga pa virvju tiltiņiem, kas izbūvēti tropu mežā 25m augstumā.
Transfers uz lidostu
14:45 Iekšzemes pārlidojums uz Kota Kinabalu, kur mūs sagaida pārstāvis un ar transferu dodamies uz  Dienvidķīnas jūras krastā atpūsties Kota Kinabalu vienā no izvēlētajām viesnīcām (ar brokastīm)  4* Nexus / 3* Beringgis / 3* Langkah Syabas Beach Resort​

06 - 12.06 KOTA KINABALU
Atpūta izvēlētajā viesnīcā ar brokastīm. Ekskursijas, kuras nav paredzētas programmā. Baudām sauli un ūdens peldes pie jūras.

​12.06 KOTA KINABALU
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas un transfers uz lidostu Kota Kinabalu (BKI)
Lidojums uz Kuala Lumpur.
15:15 Izlidošana no Kuala Lumpur uz Stambulu, kur dosiemies izkustināt kājas Stambulas pilsētas apskates ekskursijā.
Izlidošana uz Rīgu.
​23:15 Ielidojam Rīgā.


CENĀ IEKĻAUTS:

 • Lidojums Rīga - Stambula - Kuala Lampura - Stambula - Rīga (Turkish airlines - ēdinieni un dzērieni lidojuma laikā)
 • ​Ceļojuma bagāža 32 kg un rokas bagāža 5 kg (lidojumam ar Turkish airlines)
 • Ceļojuma bagāža 20 kg un rokas bagāža 7 kg (iekšzemes pārlidojumiem Malaizijā)
 • ​Ceļojuma apdrošināšanas polise
 • 2 naktis viesnīcā 3* Le Apple  (brokastis)
 • ​1 nakts viesnīc 3* Boss hotel (brokastis)
 • 2 naktis viesnīcā Limetree – Deluxe numuriņā (brokastis un vakariņas)
 • 2 naktis Mulu Village (brokasti un vakariņas) 
 • 6 naktis izvēlētajā viesnīcā pie jūras 4* Nexus (ar brokastīm) vai 3* Beringgis (ar brokastīm)
 • krievu / latviešu valodā runājošs vietējais gids
 • ​transfēri ar komfortablu autobusi
 • 7 ekskursijas un ieejas maksa: 
 1. ​Kuala Lumpur - Batu Caves  (ar pusdienām)
 2. Singapūra - pilsētas apskate  (Modernā un milzīgo koku parka apmeklējums pēc izvēles, ieejas maksa nav iekļauta cenā)  
 3. Kuching - Orangutānu Nacionālais parks (ar pusdienām)
 4. Mulu - Deer /Lang (ar pusdienām)
 5. Mulu - Clear and wind caves + long langsat trail (ar pusdienām)
 6. Mulu - Canopy walk 
 7. Stambula - pilsētas apskate (ar brokastīm un  pusdienām)
 • 4 vietējie pārlidojumi (ceļojuma bagāža 20kg, rokas bagāža 7 kg) tiem, kuri izvēlējās ceļojumu ar 7 ekskursijām::
 1. SIngapūra (SIN) – Kučinga (KCH)
 2. Kučinga (KCH) – Mulu (MULU)Mulu (MULU) – Kota Kinabalu (BKI)
 3. ​Kota Kinabalu (BKI) – Kuala Lampura (KUL )
CENĀ NAV IEKĻAUTS:
 • Tūrisma nodoklis 2,50 EUR par diennakti, kas jāmaksā uz vietas viesnīcā.
 • ​Personīgie izdevumi / pārējās ēdienreizes
 • ​Ieejas maksa apskates objektos un parkos, kas nav iekļauti  programmā
 • ​Dzeramnaudas
 • Ekskursijas, kuras nav programmā
  ​Dvīņu torņi Kuala Lampurā - Petronastwintowers apmeklējums (uzbraukšana augšā) – 25 EUR par personu
 • ​Pārlidojums Singapūra - Kota Kinabalu - Kuala Lampura - (apmēram 180 EUR - tiem, kas neizvēlējās 7 ekskursiju programmu un tiek pirkts  par cenu, kāda ir ceļojuma rezervācijas brīdī) 


​INFORMĀCIJAI:
Ceļojuma izlidošanas laiki, kā arī viesnīcas var mainīties.
LR pilsoņiem, iebraukšanai Malaizijā, vīzas NAV npieciešamas! 
Ceļojuma dokuments - PASE. Par ceļošanas dokumenta derīgumu informācija piejama Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē (sk. šeit.)
Ceļojuma cena var palielināties saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem -  nodokļu izmaiņu gadījumā, kā arī atkarībā no degvielas cenām, lidostu nodokļu un valūtas kursa izmaiņām. Mainoties lidojumu laikiem, programmā ir iespējamas izmaiņas!