+371 26886120

Kadisas un Andalūzijas Ekskursiju tūre 
17.11.2017 - 21.11.2017

​​Eiropas vecāko pilsētu Kadisu pirms trim tūkstošiem gadu gadiem dibināja feniķiešu jūrnieki, kuri apzinājās šīs vietas lielisko izvietojumu kuģošanai ērta līča krastā, netālu no Atlantijas okeāna un Vidusjūras šaurā savienojuma - Gibraltāra. 
Leģendas dibinātāja godā iecēlušas Hēraklu, kurš te uzstādījis slavenos „Herkulesa stabus” – vietu, aiz kuras pasaule beidzas un tālāk kuģot nedrīkst. Tam gan neticēja slavenais Spānijas koloniālās impērijas veidošanas aizsācējs Kolumbs, kurš no šīs piekrastes devās savā otrajā un ceturtajā braucienā uz Jauno pasauli, lai atpakaļ atvestu zelta un dārglietu kravas. 

Aviobiļete -399 EUR
​​4* SPA Cadiz Plaza - 599 EUR

​EKSKURSIJU PROGRAMMA (par papildus maksu):
Heresas pilsētas ekskursija un vīna darītavas apmeklējums
17. novembris 
10:00 ierašanās Heresas de la Fronteiras lidostā 
Izbraukšana uz viesnīcu tiem, kas nedodas ekskursijā 
Izbraukšana ekskursijā no lidostas 
Pirmās dienas ekskursijas laikā apskatīsim Heresas pilsētas vēsturisko centru - tās Alkazaru (  12.gs. būvēto cietoksni) un visu, kas tajā atrodas - mošeju, arābu pirtis, dārzus, dzirnavas, astoņstūraino torni, utt. 
Pēc pusdienām apmeklēsim vīna darītavu „  Tio Pepe”, kur mums pastāstīs par vīna darināšanas procesu, parādīs vīna uzglabāšanas pagrabus, mākslas galeriju,   kā arī ekskursijas noslēgumā varēsim degustēt kādu no slavenajiem Heresas vīniem. 
(Ekskursijas ilgums ~4 stundas) 
Cena: 60 € 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi.

Kadisa un Vehera de la Frontera
18. novembris 
09:00 izbraukšana no viesnīcas 
Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Kadisas vecpilsētu – tās viduslaiku kvartālus, atsvišķas vietas, kas saglabājušās no feniķiešu un romiešu laikiem, veco katedrāli un citu populārākos pilsētas apskates objektus. 
Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz Veheru de Fronteiru – ciematu, kurā labi saglabājusies arābu laika arhitektūras paraugi. Kājām izstaigāsim ar aizsargsienu apjozto agrajos viduslaikos izveidoto teritoriju. 
(Ekskursijas ilgums ~8 stundas) 
Cena: 65€ 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Kadisas katedrālē

Flamenko
18. novembris 
20:45 no viesnīcas 
Flamenko, kas tiek arī saukts par „ čigānu blūzu”, ir Andalūzijai raksturīgs mūzikas žanrs, kas sevī ietver dziedāšanu, dejošanu, palmas jeb ritmisku plaukšķināšanu un, protams, arī ģitāras spēli. Klasiskajā izpratnē flamenko tika izpildīts spontānā Spānijas čigānu kopā sanākšanas reizē un bija atkarīgs no izpildītāja noskaņojuma un spējas brīvā interpretācijā paust neslēptas kaislības. Greznais flamenko tērps, kas bagātīgā izvēlē atrodams gandrīz ikvienā apģērbu veikalā, tikai pasvītro izpildītāja virtuozitāti un raksturu. 
No 2010. gada flamenko ir iekļauts cilvēces mutvārdu un nemateriālā kultūras mantojuma meistardarbu sarakstā. 
Piedāvājam apmeklēt vienu no Kadisas pašiem poulārākajiem flamenko priekšnesumiem krodziņā „ La Cava”. ( Priekšnesuma ilgums ~1.5 h) 
Cena: 40 EUR 
Cenā iekļauts: transports, flamenko priekšnesums, viens alkoholisks dzēriens

Ekskursija uz Seviļu
19. novembris 
09:00 izbraukšana no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, Zelta torni, kurā saglabāti nozīmīgas liecības par pilsētas navigācijas vēsturi, kā arī Santa Kruž kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vinu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem 
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas) 
Cena: 80€ 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Seviļas katedrālē un Zelta tornī

Ekskursija uz Gibraltāru
20. novembris
09:00 izbraukšana no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Gibraltāru, pa ceļam vērojot Āfrikas krastus, kas paveras otrpus šaurumam. 
Galamērķī apmeklēsim Gibraltāra klinti, tās dabas rezervātu, kur mitinās magoti – Gibraltāra pētiķi. Apskatīsim Herkulesa stabus un Sv. Miķeļa alas, kas ir vienas no skaistākajām Eiropā un ar lielisku akustiku, kas piemērota dažādu koncertu un citu pasākumu norisei. Gibraltāra klintī apmeklēsim arī Princeses Karolīnas artilērijas bateriju, kas Gibraltāra aizsardzībai te tika izvietota 1732. gadā. 
Ekskursijas noslēgumā interesentiem būs iespēja apskatīt 2. Pasaules kara tuneļus  (par papildus maksu) vai pilsētas centru. 
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas) 
Cena: 80€ 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts) 

UZMANĪBU!
Ieceļošanai Gibraltārā Latvijas valsts nepilsoņiem ir nepieciešama vīza! Vīzas izmaksas nav iekļautas ekskursijas cenā un tās noformēšanu jākārto Lielbritānijas vēstniecībā Rīgā. Detalizēta informācija pa tālruni 67774700.

17:30 izbraukšana no viesnīcas uz lidostu 
20:15 izlidošana uz Rīgu