+371 26886120

SVASTIKA 
simbols sevis attīstībai
​vai graušanai ?!

Arvien vairāk rotu darinātāji, mājražotāji un mākslinieki darina un pircējam piedāvā svastiku kā rotu, kā Latvju tautas simbolu. Šobrīd tā ir viena no modes tendencēm. Tomēr cilvēkiem trūkst zināšanas par svastikas patieso jēgu un būtību. Vai to maz var tā vienkārši nēsāt - kā rotu vai kā šalli ap kalu, kurā ir ieausta svastikas simboli, tetovēt uz ķermeņa? Simboli nes spēcīgu enerģiju un ietekmē cilvēku, tāpēc jo īpaši būtu jāzina to nozīme.

Eksistē divas svastikas: 
- Labā svastika, kuras kustība rit pulksteņrādītāja virzienā un ir saistīta ar cilvēka personības attīstību un ar viņa fizioloģisko procesu organismā.
- Kreisā svastika - kustība rit pretēji pulksteņrādītāja virzienam, kas ir visuma un pasaules attīstība, bet dzēš cilvēka personību.

Ja par sabiedrības attīstības pamatu tiek izvēlēta Kreisā svastika, tas neizbēgami novedīs pie diktatūras – totalitārā režīma, kas cilvēkus uzskata par sistēmas “skrūvītēm”, dzēsīs spilgtas personības, pakļaus visus vienam nemainīgam un tikai uz sevi vērstam režīmam.

Ja sabiedrības pamatā pastāv Labā svastika, tad tā noved pie pilnīgas anarhijas, visatļautības, pie nevērīgas attieksmes pret citu interesēm, notiek prāta fermentācija un noziedzības attīstība.

Dubultā svastika, kurā ir iekļauta Labā un Kreisā, simbolizē pasaules un cilvēka vienlaicīgu attīstību un nevienai no svastikām nav dominante pār otru. Pasaules un cilvēka personības attīstībai jānotiek harmoniski un savstarpējā vienotībā, uz ko norāda abas svastikas. Šo līdzsvaru - cilvēka un pasaules patieso evolūcijas ceļu arī sauc par Zelta vidusceļu.

Abas svastikas ir sastopamas ikkatrā cilvēkā. To mēs redzam viņa uzvedībā, atkarībā no tā, kura svastikas puse cilvēkā darbojas vairāk. Beziniciatīvu, paklausīgu cilvēku bez sava viedokļa, kurš spēj būt bravūrīgs tikai pūlī un, kuram pirmajā vietā vienmēr būs vairākuma griba - pārvalda Kreisā svastika (Nacistiskās Vācijas simbols, kas arī noveda pie sagrāves). Savukārt, egoistisku cilvēku, kam nav svarīgas apkārtējo intereses, kurš dzīvo tikai savu vēlmju un interešu dēļ, pārvalda Labā svastika.

​Ja mēs sevī, savos darba kolēģos, radiniekos, kaimiņos, priekšniekos saskatām kādu svastikas puses dominanti, tas liecina tikai par to, ka šis cilvēks neiet savu augstāko attīstības ceļu – Zelta vidusceļu. Mūsu rakstura īpašības nodod un apkārtējiem pasaka priekšā, kāda svastikas puse mūsos dominē – personību attīstošā vai graujošā. Nelabvēļiem savu mērķu sasniegšanai, tas dod iespēju izvēlēties tieši uz katru personu tai piemērotu, atbilstošu ārējo ietekmes veidu, iedarboties un manipulēt ar viņu.

Izvēloties tikai vienu no svastikas pusēm (Labo vai Kreiso), mēs pastiprinām tieši tās īpašības, kuras nes konkrētā svastikas puse – dzēšam sevi kā personību vai kļūstam egoistiski, kuriem nerūp nekas vairāk kā pašu intereses.

Cilvēkam ir jābūt līdzsvarā ar sevi un pasauli. Savās darbībās, domās, uzvedībā jāiet Zelta vidusceļš. Izvēloties rotaslietas, tetovējot uz sava ķermeņa simbolus, būtu vēlams noskaidrot to patieso nozīmi un kā tas varētu ietekmēt cilvēka personību un veselību. 
Ja ir vēlme izvēlēties svastiku, tad tām ir jābūt abām - Labajai un Kreisajai pusei vienlaicīgi, neradot vienas puses dominanti pār otru.

Teorētiskās un praktiskās nodarbības
Austrumu Astroloģijas Medicīnā

Vietu skaits:         2 
Nodarbības laiks:   4. – 14.augusts
Nodarbību skits:    18  (54h / 10 dienas)
Nodarbību valoda:  krievu
Mācības notiek: Alternatīvās medicīnas klīnikā “Shen – Chi”, Beļģija, Enchede
Cena: 2315 EUR

​Piedāvājam izmantot vēl nebijušu iespēju - apgūt zināšanas austrumu astroloģijas medicīnā, kas notiks augustā, Beļģijā. Programma paredzēta alternatīvās medicīnas speciālistiem un astrologiem. Apmācības vadīs profesore Sofja Sturčak, kura ir ieguvusi augstāko medicīnisko izglītību, augstāko izglītību Ķīnas alternatīvās medicīnas universitātē un jau 20 gadus dzīvo un praktizē Beļģijā.​
Iekļauts cenā:​
10 dienu apmācību kurss (18 nodarbības / 54h);
Viesnīca ar brokastīm (1 personai DBL numuriņā);
Starptautisks diploms par Austrumu Medicīnas programmas apmācību, kas dod tiesības iegutās zināšanas piemērot praksē;
Mācību materiāli USB formātā.

Cenā nav iekļauts:

 • Aviobiļete Rīga – Diseldorfa – Rīga
 • Transfers no/uz lidostu 
 • Transfers no viesnīcas uz klīniku (mācību periodā)
 • Personīgi izdevumi
 • Apdrošināšana
 • ​Mācību materiāli papīra formātā (liels apjoms ar ilustrācijām) - 60 EUR

Apmaksas kārtība:
Lai rezervētu vietu nodarbībās, jāveic 50% iemaksa līdz 30.aprīlim.
Atlikusī summa jāsamaksā līdz 30.jūnijam5% atlaide, ja par mācībām tiek veikta pilna samaksa līdz 30.martam.
Kontaktinformācija:      
+371 26564832
info@oddrijatravel.lv


Austrumu Astroloģijas medicīna

​​​​​​Iņ -Jaņ pasaules harmonija un visa sākums
​melns ar baltu simbols savieno divas pretējās enerģijas un atspoguļo pasaules harmoniju un sākumu. Vīrišķā enerģija - Jaņ un sievišķo enerģiju - Iņ. Tas ir kā silta un saulaina diena - Jaņ (Saule) un tumša, vēsa nakts - Iņ (Mēness). Absolūti visu dabā un cilvēkā var attiecināt uz pārpilnību, karstumu (Jaņ) vai nepietiekamību, aukstumu (Iņ). Tomēr viss ir nosacīts. Diena var būt karstāka kā ierasts, nakts - aukstāka. Vīrietis spēcīgāks par sievieti var būt vjāks attiecībā uz citu spēcīgāku pretinieku vīrieti. 
Katrā simbola pusītē ir otras pusītes simbols, ko attēlo kā mazu aplīti pretējā krāsā. Mirklī, kad Saule sāk norietēt, kļūst vēsāks un reizēm debesīs vienlaikus ar Sauli - Jaņ, parādās arī Mēness - Iņ, bet naktī valdniece ir Mēness (Iņ) uz rīta pusi debesīs parādās jau pirmais saullēkta stars (Jaņ) Saule. Tas ir kā spēcīgs, muskuļots vīrietis (Saule) parāda vājību vai kļūst maigs kā viņa trauslā sieva (Mēness). Turpretī viņa, kā sievišķā enerģija Iņ (Mēness), būdama maiga un trausla dzīves grūtos periodos, pārbaudījumos atrod sevī nebijušu spēku un izturību, kāds piemīt vīrišķai enerģijai Jaņ (Saule).
​​​5 pirmelementi (stihijas)
Astroloģiskā medicīnā ārstēšana notiek caur 5 pirmelementiem (stihijas). Astroloģija un Austrumu filozofija uzskata, ka visa pasaule sastāv no pieciem elementiem ar nosaukumu u - sin, kas tulkojumā nozīmē kā pieci elementi, tomēr burtiskais tulkojums sin ir kustība, kas pēc Seno Austrumu gudrības ir cikliska gadalaiku sasaiste vienam ar otru : diena rada vakaru, vakars rada nakti, nakts rada rītu, rīts rada dienu. Visa pasaule pēc Austrumu filozofijas dalās 5 savstarpēji secīgos dabas stāvokļos ar simbolisko nosaukumu Koks, Uguns, Zeme, Metāls, Ūdens. Katrs elements ir dzīvības procesa simbols, kas norit kā dabā, tā pašā cilvēkā. 
Koks - dzimšanas simbols, augšana, pāriešana no Iņ uz Jaņ;
Uguns - maksimālais dzīves aktivitātes simbols, Jaņ maksimums;
Metāls - krituma sākuma simbols, pāriešana no Jaņ uz Iņ;
Ūdens - minimālās aktivitātes simbols, Iņ;
Zeme - visa radīšanas ciklisko izmaiņu centra ass.
Piecu pirmelementu teorija izskaidrojot pasaules iekārtu, iekļauj mūs kā daļu no šīs pasaules un piedāvā pieejamu un saprotamu pašu saprasanas shēmu. Tā palīdz mums rast atbildes uz tiem jautājumiem, kas mūs satrauc:
 • Kāpēc es ciešu?
 • No kurienes man ir šī problēma?
 • Ko ar to darīt?
 • Kā iespējams nepieļaut tās atkārtošanos?
 • ​Kā realizēt ieplānoto un kļūt laimīgam?
Šī teorija ir instruments, kas palīdz mums saprast sevi, līdzsvarot sevi, noteikt savu vietu dzīvē un sasniegt harmoniju.

Katram pirmelementam atbilst fiziskais un psiholoģiskais stāvoklis. 
​Koks - dusmas (aknas)
Uguns - prieks (sirds)
​Zeme - domas, pārdomas (liesa)
Metāls - skumjas (plaušas)
​Ūdens - bailes (nieres)

Lai mēs justos labi, būtu veseli, pirmelementos ir jābūt līdzsvaram. Ja kāds no tiem ir ar pārpilnību vai nepietiekoši, pakāpeniski rodas ar vien izteiktāks diskomforts, rodas saslimšanas. Pirmelementi ir saistīti katrs ar konkrēto orgānu, kuri arī tālāk ir savstarpēji saistīti viens ar otru. Ja nav līdzsvara vienā no tiem, cieš arī pārējie. 

Austrumu Astroloģiskā medicīna ar pirmelementu harmonizēšanu ārstē saslimšanas cēloni un līdz ar to novērš sekas. Ārstēšanā tiek pielietotas vairākas metodes, piemēram, kā uz cilvēka ķermeņa esošo meridiānu atbilstošo punktu masāža; Litoterapija (ārstniecība ar dārgakmeņiem, pusdāgakmeņiem); Fitoterapija (ārstniecisko augu pareiza izvēle un pielietošana ārstniecībā) Gaismas / Krāsu terapija; Aromaterapija; Austrumu medicīnas veselības vingrojumi u.c.