+371 26886120

Vjetnamas lielā tūre


Kods:
1813517-5531R1. diena Lidojums Rīga-Stambula plkst. 13:05-17:15

2. diena Ierašanās Hošiminā

Lidojums Stambula-Hošimina plkst. 02:35. Ierašanās Hošiminas lidostā plkst. 16:35. Pasu un muitas kontrole. Tikšanās ar pārstāvi, transfērs uz New Epoch Hotel 3*/ Deluxe vai citu līdzīga līmeņa viesnīcu.

3. diena Mekongas tūre

Vienas dienas ekskursija uz Mekongas deltu. Brauciens ar kuteri pa Mekongas upi, salas apmeklējums, kur varēsiet nobaudīt eksotiskus augļus, brauciens Vjetnamas zirgu vilktos ratos, vietējās dzīves un amatnieku ražojumu iepazīšana: konfekšu izgatavošanas process no kokosriekstiem, medus, rīsu plāceņi, suvenīru izstrādājumi no kokosriekstu koka. Brauciens ar ķīniešu buru laivu džonku pa Mekongas kanāliem. Pusdienas, gatavotas no vietējās delikateses – „ziloņa auss” zivs. Pēc pusdienām apmeklēsiet atpūtas vietu, kur varēsiet pagaršot vietējo dzērienu no kokosriekstu ūdens. Atgriešanās Hošiminā.

4. diena Hošimina-Hanoja

Pēc pusdienām Hošiminas (Saigonas) pilsētas apskates ekskursija, kurā apmeklēsiet Centrālo pasta nodaļu un katedrāli Notre Dame de Saigon, Atkalapvienošanās pili, kā arī redzēsiet Cho Lon – ķīniešu pilsētu ar Thien Hau pagodu. Varēsiet apmeklēt lakas izstrādājumu fabriku vai iepirkties Ben Thanh centrālajā tirgū. Transfērs uz lidostu izlidošanai uz Hanoju. Pēc lidojuma – pasu un muitas kontrole. Tikšanās ar pārstāvi, transfērs uz Flower Hotel 3* / Classic  vai citu līdzīga līmeņa viesnīcu.

Hanoja – tūkstošgadu sena Vjetnamas galvaspilsēta ar mierīgiem ezeriem, franču stila ēkām, senlaicīgiem kvartāliem, bulvāriem, krāšņiem tempļiem un pagodām.

5. diena Hanoja – Halonga -  – Халонг – Sajūsmas ala (Sing Sot) vai Debesu pils (Thien Kung)

7.45 – 8.15 Sagaidīšana viesnīcā un transfērs ar gidu uz Halongas pilsētu.

10.00 Īsa pietura, 20 min.

12.00 Ierašanās kuģīšu piestātnē.

12.15 Iekārtošanās 3* kuģītī. Sagaidīšanas dzēriens uz klāja.

12.30 Halongas līča apmeklējums, iekārtošanās kajītēs.

13.00 - 14.00 Pusdienas – vjetnamiešu ēdieni.

14.30 Sajūsmas alas apmeklējums (Sing Sot) vai Debesu pils (Thien Kung). Pastaiga alā, ap 45 min.

16.00 Brīvais laiks uz klāja, peldēšanās pludmalē.

19.00 – 20.00 Vakariņas – vjetnamiešu ēdieni.

21.00- 23.00 Vakara pasākums – karaoke, kalmāru makšķerēšana vai atpūta uz klāja, līča vērošana naktī. Nakts uz klāja.

6. diena Titov sala – Hanoja - Sapa

6.00 Līča vērošana saullēktā.

7.15 Brokastis.

08.00 Titov salas apmeklējums. Halongas līča apskate, atpūta vai pelde uz salas.

9.30 Atgriešanās uz kuģa. Iekārtošanās kajītēs. Atpūta vai sauļošanās.

10.45 Pusdienu ēdiena izvēle klāja ēdnīcā (ainavu apskate, peldot gar citām alām).

Cits variants: pusdienas restorānā līdzās ostai.

12.00 Došanās uz laivu piestātni.

12.20 Atgriešanās Hanojā. Ierašanās Hanojas stacijā, nakts vilcienā 4-vietīgā kupejā. (pēc vēlēšanās iespējama piemaksa par 2-vietīgu kupeju – 50 EUR par 1 personu).

7. diena Lao Cai - Sapa

Transfērs (35 km) uz Sapu (1500 m virs jūras līmeņa). Iekārtošanās viesnīcā Bamboo Sapa 3*/ Standard vai citā līdzīga līmeņa viesnīcā. Pēc brokastīm bārā sāksies ekskursija uz Hamrongas kalniem un orhideju dārza apmeklējums, ziedu dārzs “Eiropa”. Varēsiet baudīt Sapas panorāmu no augšas. Pusdienas vietējā restorānā. Pēc tam atgriešanās centrā, lai apmeklētu senu akmeņu katedrāli, vēlāk – iepirkšanās Sapas tirgū. Vakariņas vietējā restorānā. Nakšņošana viesnīcā.

8. diena Sapa un atgriešanās Hanojā ar vilcienu

Pēc brokastīm apmeklēsiet Mīlestības ūdenskritumu – vienu no kalnu zemes Sapas apskates objektiem, kas ir līdz pat 100 metru augsts. Jūsu priekšā – lielisks skats uz ūdenskritumu, bezgalīgām debesīm, nebeidzamiem kalniem un zemes plašumiem. Pusdienas vietējā restorānā. Pārgājiens kājām uz etniskās grupas “Zau” Tavanas ciemu, vietējo māju apmeklējums, iepazīšanās ar vietējo dzīvesveidu un ikdienu. Īpašā no rotangpalmas veidotā tilta apmeklējums. Brīvais laiks tirgus apmeklējumam. Vakariņas vietējā restorānā. Došanās uz staciju, nakts vilcienā 4-vietīgā kupejā. (pēc vēlēšanās iespējama piemaksa par 2-vietīgu kupeju – 50 EUR par 1 personu).

9. diena Hanoja – Hošimina

Ierašanās Hanojā, tās apskates ekskursija.

Tūkstošgadu senā Hanoja – Vjetnamas galvaspilsēta un sirds. Pašā Hanojas centrā apmeklēsiet Literatūras templi – pirmo vjetnamiešu universitāti un Pagodu uz viena staba (Chùa Mt Ct) – arhitektūras ziņā unikāla pagoda, kura tika uzcelta imperatora Lī Thaņ Tonga valdīšanas laikā (1028 -1054). Pēc 5 minūšu gājiena no šīs pagodas nokļūsiet Ba Dinh laukumā, kur atrodas pirmā Vjetnamas prezidenta Ho Chi Minh mauzolejs. Pēc tam apmeklēsiet Čan Vo templi – vienu no vissvētākajiem Hanojas tempļiem, kā arī pašu plašāko Hanojas ezeru – Rietumu ezeru ar tā gleznainajiem krastiem, kuros kādreiz bija izvietots kūrorts – atpūtās un pastaigājās vjetnamiešu karaļi. Visbeidzot rikšā vai mini autobusā apmeklēsiet slaveno Seno kvartālu, varēsiet veikt interesantus pirkumus tā dzīvajās ieliņās, no kurām katra ir slavena ar saviem īpašajiem izstrādājumiem. Pēc ekskursijas – transfērs uz lidostu, izlidošana uz Hošiminu. Tikšanās ar krieviski runājošu gidu, pārbrauciens uz Fanthietu, Mui Ne kūrortu. Iekārtošanās Palmira Hotel 3* /Superior garden/pool view Vai citā līdzīga līmeņa viesnīcā, brīvais laiks.

10. diena - 13. diena Atpūta pludmalē, Fanthietā (Mui Ne)

Brokastis viesnīcā. Atpūta pludmalē, Fanthieta. Kūrorts Mui Ne. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt ekskursijas:

Bin Čau karstie avoti atrodas 100 kilometrus uz dienvidiem no Fanthietas. Minerālā ūdens temperatūra ir 80 grādi. Uz šo minerālo ūdeņu bāzes Bin Čau uzcelts Vjetnamas lielākais medicīniskais dubļu-ūdens ārstniecības centrs. Atpūta un peldēšanās baseinā ar karstu minerālo ūdeni. (Pilns procedūru kurss iekļauj 20-30 minūšu peldi vannā ar dubļiem – uz sava rēķina).

Smilšu kāpas un Lotosu ezers: tikšanās ar gidu viesnīcā. Transfērs uz ekskursiju. Pirmā pietura – vjetnamiešu zvejnieku ciemats un grezns skats uz ostu. Sarkano kāpu apmeklējums. Varēsiet kopā ar vietējiem bērniem uz dēļa kā ar ragaviņām vizināties pa smilšainajām kāpām (par papildu samaksu). Pēc balto smilšu kāpu apmeklējuma sajutīsieties gluži kā tuksnesī. Varēsiet braukt ar kvadracikliem un strausiem (par papildu samaksu). Balto smilšaino kāpu vidū atrodas pārsteidzoši skaists saldūdens ezers, kurā aug un cauru gadu zied lotosi. Ekskursijas noslēgumā pastaiga gar gleznaino strautu līdz Sarkanajai Kraujai.

Dalata – mūžīgā pavasara pilsēta, kura atrodas 1500 metrus virs jūras līmeņa. Apreibinošā Dalatas daba to padarījusi par iemīļotu vietu māksliniekiem-avangardistiem un dzejniekiem. Mūsu ceļš vedīs gar kafijas plantācijām, kur varēsiet nofotografēties slavenās vjetnamiešu kafijas fonā. Ekskursijas laikā apmeklēsiet divus lieliskus ūdenskritumus. Pie Prenn ūdenskrituma varēsiet izjāt ar ziloņiem (par papildu samaksu), bet otra – Datanla ūdenskrituma pakājē dosieties lejup pa “amerikāņu kalniņiem”. Apmeklēsim pašu neparastāko viesnīcu pasaulē – “Trako māju”. Izbrauksim ar Dalatas zināmāko tūrisma objektu – trošu vagoniņu, kas savieno pilsētas centru ar brīnišķīgu budistu kompleksu. Jūs gaida arī vēsturiskā ciemata apmeklējums, varēsiet viesoties zīda izšuvumu gleznu darbnīcā.

Ta Kou kalns atrodas 40 kilometrus uz dienvidiem no Fanthietas. Turp dosimies ar auto, un tālāk – ar pacēlāju uz kalna virsotni. Jums būs jāpieveic vēl 328 pakāpieni līdz Guļošajam Budam – 80 metrus garā statuja tiek uzskatīta par lielāko Budas statuju Vjetnamā. Tā tika uzcelta 1963.gadā Ta Kou dabas lieguma teritorijā, kuru uzcēla 1931.gadā Nguen imperatoru dinastijas laikā.

14. diena Fanthieta – Hošimina, izlidošana

Brokastis. Transfērs uz Hošiminas lidostu. Lidojums Hošimina-Stambula plkst.18:05.

15. diena Ierašanās Stambulā plkst. 05:50. Lidojums Stambula-Rīga plkst. 10:10 - 12:10.

Cenā iekļauts:

·     aviobiļetes Rīga-Hošimina-Rīga (Turkish Airlines caur Stambulu), kopējā bagāža 23 kg un 8 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā, ēdināšana lidojuma laikā;

      iekšējie lidojumi Hošimina-Hanoja-Hošimina kopējā bagāža 20 kg un 5 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā

·      visi transfēri programmas ietvaros;

·      5 programmā norādītās ekskursijas krieviski runājoša vietējā gida pavadībā, ieskaitot vilcienu (4-vietīgā kupeja), ieejas biļetes, laivu un kuteri;

·      dzīvošana viesnīcās ar brokastīm, standarta kategorijas numuros un visas pusdienas, vakariņas, kas norādītas programmā.

     Cenā nav iekļauts:

·     Vjetnamas vīza Latvijas pilsoņiem 25 EUR  (par ielūgumu) un ~ 25 USD maksa lidostā, maksāsiet ierašanās brīdī, nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 2 foto 4 x 6 cm un aizpildīta anketa;

·         visas pusdienas un vakariņas, ja tās nav norādītas programmā, medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, d zeramnaudas, u.tt.

UZMANĪBU! Operatoram ir tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī izlidošanas laiku un pārvadātāju.

 

Piemaksa par labākas kategorijas viesnīcu 4*:

 

Piemaksa par 1 personu (1/3 DBL - TRPL) 

par visu dzīvošanas periodu

Hošimina

Le Duy Grand 4* - Grand Deluxe

 

 

 

160EUR

Hanoja

Flower garden 4* - Superior

Sapa

Sapa Legend 4* - Superior

Fanthieta

Ocean Star 4* - Superior